Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-30 klockan 01:37. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Floraself Nature

 
 
54 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    FloraSelf Pflanzenkraft koncentrat för alla typer av växter i en 500 ml flaska
    FloraSelf Nature
    Gödning FLORASELF NATURE växtkraft koncentrat 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 498,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle jutesäckväv för växtskydd
    FloraSelf Nature
    Juteväv FLORASELF 5x1m natur
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vikt juteduk
    FloraSelf Nature
    Jutesäck FLORASELF 100x110cm natur
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf trädklisterring för att skydda träd från skadedjur
    FloraSelf Nature
    Limring FLORASELF Nature 5m
    Genomsnittligt betyg: 2.7 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 27,80 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Floraself växtstöd för jordförbättring
    FloraSelf Nature
    Kokosstav FLORASELF Nature 110cm Ø45mm brun förlängningsbar
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kokosmatta på rulle
    FloraSelf Nature
    Kokosstav FLORASELF Nature 80cm Ø45mm brun förlängningsbar
    Genomsnittligt betyg: 3.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Jutesäck för att skydda växter från frost, storlek 80 x 60 cm
    FloraSelf Nature
    Jutesäck FLORASELF 80x60cm natur
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spole med jutesnöre
    FloraSelf Nature
    Jutesnöre FLORASELF Nature 10m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf flytande växtnäring, 1 liter
    FloraSelf Nature
    Växtnäring FLORASELF NATURE 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Sommarblommablandning fröpaket för 50 till 100 kvadratmeter
    FloraSelf Nature
    Blomsterfrön FLORASELF Nature Sommarblommor
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 690,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf gul limfälla för insektsfångst, 10 stycken
    FloraSelf Nature
    Flugfälla FLORASELF Nature 10st
    Genomsnittligt betyg: 1.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 165,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Stopp för mygglarver för bekämpning av mygglarver
    FloraSelf Nature
    Myggstopp FLORASELF Nature 20ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 3950,00 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    Säck med långtidsverkande gräsmattegödsel från FloraSelf, 7,5 kg för 150 kvadratmeter
    FloraSelf Nature
    Organiskt gräsgödsel FLORASELF NATURE 7,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 37,20 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Unga träd fästa vid träpålar med rep för stabilisering.
    FloraSelf Nature
    Jutesnöre FLORASELF 250 m natur
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Jutesäck med dragsko
    FloraSelf Nature
    Nätsäck FLORASELF Nature jute medium 40x60cm 2st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf tomat- och grönsaksgödsel, 1 liters flaska
    FloraSelf Nature
    Tomat- & grönsaksgödsel FLORASELF NATURE 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Jutenät med fyrkantiga maskor
    FloraSelf Nature
    Spaljénät FLORASELF Nature jute 180x250cm
    Genomsnittligt betyg: 2.8 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Jutesäck tillskuren 60x110 cm
    FloraSelf Nature
    Jutesäck FLORASELF 60x110cm 295 g natur
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Juteband i påse för trädgården
    FloraSelf Nature
    Trädband FLORASELF NATURE jute 3m 7,5cm 50g natur
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 38,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 12,97 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf klisterskivor för skadedjursbekämpning, 10 stycken
    FloraSelf Nature
    Gula limstickor FLORASELF Nature mot skadeinsekter 10st
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Trädskydd med jutetejp
    FloraSelf Nature
    Trädband FLORASELF jute 10cm 25m natur
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 6,36 kr per m
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • FloraSelf gödselmedel för kärrväxter, 1,5 kg förpackning med blomsterbild
    FloraSelf Nature
    Rhododendrongödsel FLORASELF NATURE 1,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,60 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf kokos växtstöd av naturfiber med träpinne, 60 centimeter långt, för stöd av klätterväxter i trädgården.
    FloraSelf Nature
    Kokosstav FLORASELF Nature 60cm Ø40mm brun förlängningsbar
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Fjärilsäng blandning fröpaket för 50 till 100 kvadratmeter
    FloraSelf Nature
    Blomsterfrön FLORASELF Nature fjärilsäng ca 100m²
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 690,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf gödselmedel för upphöjda odlingsbäddar och grönsaker, 4 kilograms förpackning för att främja tillväxt och humusbildning
    FloraSelf Nature
    Pallkrags- & Grönsaksgödsel FLORASELF NATURE 4kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 49,75 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf trädlimsgel 200 ml för att skydda träd mot skadedjur
    FloraSelf Nature
    Limring FLORASELF Nature gel 200ml
    Genomsnittligt betyg: 2.3 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 795,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • FloraSelf Kol för rabatt och pallkrage, 0,5 kg förpackning
    FloraSelf Nature
    Biokol FLORASELF NATURE 0,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 398,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Örtgödselmedel i en 0,5 kilograms förpackning för gödsling av örter
    FloraSelf Nature
    Örtgödsel FLORASELF NATURE 0,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 78,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Multifalle insektsfälla i kartong
    FloraSelf Nature
    Multifälla FLORASELF Nature mot skadeinsekter
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • FloraSelf flugfångare, förpackning med fyra stycken
    FloraSelf Nature
    Limfälla FLORASELF Nature flugfångare 4st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • FloraSelf Vildblomfröpaket för vilda bin
    FloraSelf Nature
    Blomsterfrön FLORASELF Nature Vildblommor för vildbin
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 690,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nätpåse med dragsko
    FloraSelf Nature
    Nätsäck FLORASELF Nature jute large 50x80cm 2st
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kokosgarn 25 meter i förpackning
    FloraSelf Nature
    Bindtråd FLORASELF NATURE kokosgarn tunt 25m
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 54,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Gödselmedel för tomater och balkongrönsaker, 1,5 kilograms förpackning
    FloraSelf Nature
    Tomat- & Balkonggrönsaksgödsel FLORASELF NATURE 1,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,60 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf Blomsterblandning insektbuffé förpackning
    FloraSelf Nature
    Blomsterfrö FLORASELF Nature Insektsbuffé 100g/100m²
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 690,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • FloraSelf gödselmedel för upphöjda odlingsbäddar och grönsaker, 1,5 kilograms förpackning
    FloraSelf Nature
    Pallkrags- & grönsaksgödsel FLORASELF NATURE 1,5kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,60 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
upp